O nas

Nasza historia

Domo.WA Pracownia Architektury Wnętrz zajmuje się profesjonalnym projektowaniem przestrzeni mieszkalnych i usługowych.  Posiadamy niezbędną wiedzę techniczną zdobytą na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej oraz z zakresu grafiki 3D i animacji. Stale rozwijamy swoje umiejętności poprzez zastosowanie innowacyjnych narzędzi i nowoczesnych rozwiązań. Projektowanie jest naszą pasją i tym pragniemy się z Państwem podzielić .

Planowanie

Posiadamy umiejętności z zakresu planowania przestrzennego w mikro i makro skali, dzięki czemu nasze projekty opierają się na szerszym spojrzeniu. Ważne jest dla nas umiejscowienie obiektu, zorientowanie względem stron świata oraz sąsiedztwo. Szerszy kontekst pozwala na umiejętne dobranie oświetlenia oraz wyznaczenie funkcji poszczególnych pomieszczeń.

Projektowanie

Jesteśmy doświadczeni w projektowaniu obiektów o różnym metrażu; zarówno niewielkich mieszkań jak i dużych kondygnacyjnych domów. Zajmujemy się aranżacją wnętrz z uwzględnieniem aspektów technicznych  oraz stylistycznych. Podczas projektu przedstawiamy różne rozwiązania i chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem.

Grafika

Zajmujemy się profesjonalnie grafiką 3d oraz animacją, dzięki czemu uzyskujemy wysokiej jakości prezentację projektu. Projektujemy również w zakresie grafiki 2d, która pozwala na uzyskanie odpowiedniej oprawy wizualnej dla modelu. Mamy doświadczenie w zakresie sporządzania folderów, katalogów oraz kreowaniu marki danej firmy.

Nasz duet

Mateusz Walek

Grafik 3D

Aleksandra Grzegorczyn

Projektant Wnętrz